Blog poświęcony rozwojowi osobistemu, duchowemu i religijnemu pisany przez wieloletniego Praktyka.
Belka

Polecane strony:


Samobójca z depresją

Strona dla osób zmagających się z własną niemocą.


Wiara jest super

Blog o pogłębianiu i ożywianiu swojej wiary.


Wiedza jest super

Blog o szeroko rozumianej wiedzy.


Zabawne obrazki

Strona z zabawnymi obrazkami.


Recenzje stron

Wartościowe opisy i rekomendacje stron internetowych. Polecam!


Belka Belka

Popularne posty:

Belka

Menu:

Belka Belka

Zadaj pytanie

    Jeżeli masz pytanie natury duchowej, religijnej lub odnoszące się do szeroko rozumianego rozwoju osobistego, duchowego, czy zmiany swojego życia, napisz do mnie.

    Moja odpowiedź zawsze składa się z dwóch części: teoretycznej, opartej na mądrych i wiarygodnych źródłach pisanych, oraz praktycznej, opartej na doświadczeniach własnych i innych ludzi, którzy przez to przechodzili, a którzy zechcieli je potem opisać. Otrzymasz ją ode mnie w e-mailu zwrotnym.

    Zadając pytanie zgadzasz się na wykorzystanie treści pytania i odpowiedzi w moich artykułach i książkach, które będę mógł wykorzystać.

    Chroniąc Twoją prywatność będę zawsze podawał tylko Twoje imię i miasto (jeżeli mi je podasz), tak, jak to się zwyczajowo w takich przypadkach robi. Wszystkie informacje, które mogłyby Ciebie zidentyfikować będą przeze mnie usuwane z tekstów o charakterze ogólno-publicznym. Nie musisz się więc niczego obawiać. Gwarantuję pełną anonimowość.

    Wszystkie moje porady udzielam za darmo, nie mniej jednak, gdybyś zechciał się w jakiś sposób odwdzięczyć, to proszę Cię o datek w dowolnej wysokości. Kwota ma drugorzędne znaczenie. Może to być nawet 1 zł. To od Ciebie zależy. Wspomóż mnie na tyle, na ile chcesz, lub na ile uważasz. Za każdy datek będę bardzo wdzięczny.


Oto numer mojego konta:


Robert Trafny
nr konta: 72 1140 2004 0000 3702 6043 7322


W tytule przelewu wpisz "darowizna".


    Za wszelkie datki serdecznie dziękuję. Bóg zapłać.


Pytanie prześlij drogą mailową na adres:

Zadaj-pytanie@wp.euW tytule listu wpisz: "Pytanie".