Blog poświęcony rozwojowi osobistemu, duchowemu i religijnemu pisany przez wieloletniego Praktyka.
Belka

Polecane strony:


Samobójca z depresją

Strona dla osób zmagających się z własną niemocą.


Wiara jest super

Blog o pogłębianiu i ożywianiu swojej wiary.


Wiedza jest super

Blog o szeroko rozumianej wiedzy.


Zabawne obrazki

Strona z zabawnymi obrazkami.


Recenzje stron

Wartościowe opisy i rekomendacje stron internetowych. Polecam!


Belka Belka

Popularne posty:

Belka

Menu:

Belka Belka

Gratisy

    Zapraszam do pobierania darmowych plików. Są one na wolnej licencji (do niekomercyjnego wykorzystania), więc można je za darmo pobierać, a nawet udostępniać (także za darmo) innym.

     Warto tu od czasu do czasu zaglądnąć, gdyż zakładka ta będzie się stale powiększać o nowe pliki. W tej chwili do pobrania są następujące gratisy:

**********************************************************

 ucz się na błędach

 

    Poradnik życiowy, o tym w jaki sposób poprawić swoje życie ucząc się na błędach swoich i innych ludzi, oraz w jaki sposób korzystać z tzw. mądrości pokoleń.


Pobierz

 

****************************************************************************

 

darmowe e-booki

 

    Poradnik dla wszystkich, których dotknęła depresja, apatia, autodestrukcja i myśli samobójcze. Książka, na podstawie konkretnych technik i działań pokazuje, w jaki sposób można uwolnić się z tego psychicznego bagna i realnie odzyskać swoje życie. Książka napisana przez praktyka, kogoś, kto sam przez to przechodził, stąd też wiedza ta jest jak najbardziej sprawdzona.


Pobierz

 

****************************************************************************


jak zmienić swoje życie

 

    Pierwsza część większego cyklu o nawie Poradnik Praktyka, którego można opisać jako zmiana siebie i swojego życia w różnych jego sferach, wszystko po to, abyśmy byli w życiu bardziej szczęśliwi, a nasze życie, aby było bogatsze i lepsze. Niniejsza część zawiera praktyczne porady, w jaki sposób zmienić swoje zewnętrzne życie, aby przygotować sobie grunt pod kolejne, pozytywne zmiany. Zgodnie z tytułem cyklu jest to książka pisana przez Praktyka, więc cała zawarta w niej wiedza jest sprawdzona doświadczalnie przez Autora.

Pobierz

 

***************************************************************************************

 

Pan Bóg

 

    Bycie świętym to nie tylko szczególna łaska pochodząca od Boga, czy możliwość czynienia cudów. To także bliskie, często poufne rozmowy Pana Boga czy Pana Jezusa z taką osobą. Na podstawie pozostawionych przez nich zapisków i dzienników powstała niniejsza książka, jako próba wglądu w te wyjątkowe relacje Boga z człowiekiem. Książka godna polecenia.

Pobierz

 

***************************************************************************************